Christian Dior, väska, "Granville Tote".
Olivgrönt lammskinn med detaljer i silverfärgad metall. Invändigt fodrad i skinn och nylon. Sex fack, varav två med dragkedja. Löstagbar axelrem. Märkt "Christian Dior Paris Made in Italy". 38 x 35 x 18 cm.
Slitage. Repor.