Helstoppad skinnklädd soffa, lösa knapphäftade plymåer i sits, rygg samt två pölar, ben av borstat stål, märkt i tyget., sitthöjd ca 43 cm, 210x80x83 cm
Bruksslitage. Repor.
Auktionen avslutas
4 dagar 12 timmar
16 500
1 488
1 614
Utropspris
15 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 17 000 SEK. Läs mer.
Budhistorik (12 bud)
26 sep 15:51
16 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
26 sep 15:41
16 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 6
26 sep 12:00
15 500 SEK
26 sep 11:59
15 000 SEK
26 sep 11:59
15 000 SEK
26 sep 8:34
14 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
25 sep 14:34
14 000 SEK
24 sep 23:42
13 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
24 sep 23:42
13 000 SEK
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor