Signerad Olle Svanlund och daterad -91. Gouache på papper monterad på pannå, 36,2 x 49,5 cm.
Klubbat pris
1 800
159
168
Utropspris
2 500 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (9 bud)
9 nov 16:54
1 800 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
9 nov 16:49
1 500 SEK
9 nov 16:42
950 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
9 nov 16:22
900 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
9 nov 8:37
850 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
8 nov 16:52
800 SEK
8 nov 12:25
750 SEK
3 nov 20:31
350 SEK
3 nov 16:14
300 SEK