Ilse Crafoord, dagbädd/soffa Sinnerlig för IKEA 2000-tal.

Stomme av trä och metall klädd med flätad sadelgjord, sitthöjd 38 cm, 190x73x74 cm

Bruksslitage. Smärre fläckar. Behöver skruvas åt

1 000
88
91
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
20 nov 9:45
1 000 SEK
19 nov 18:33
600 SEK
18 nov 9:31
550 SEK
17 nov 23:27
500 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13