Timothy Greenfield-Sanders, ”Jenna Jameson", diptyk.
Signerad Timothy Greenfield-Sanders och daterad 2004 och numrerade A/P-A-04 respektive A/P-B-04. Pigment print, diptyk, bildyta 47,8 x 38,7 cm. Medföljande fotobok "Timothy Greenfield-Sanders, XXX 30 Porn-Star Portrtaits", Bulfinch Press, signerad och med deikation, samt DVD, "Timothy Greenfield-Sanders,Thinking XXX"
Ej examinerad ur ram.