Niels Trannois, "Theft Lovers (When Panda bear came to its end)"
Signerad Niels Trannois och daterad 2010 a tergo. Olja och Xerox utskrift på träpannå 124 x 99 cm.
Galerie Nordenhake, Stockholm.
Galerie Nordenhake, Stockholm, "Time's Arrow", 6 maj - 24 juni 2010.