Saltkar, papperskniv, fat samt 12 st smörbockar, jugend, tidigt 1900-tal. Två stämplade WMF.
Saltkar med lösa glasinsatser, längd 17, höjd 14 cm. Två saltskedar tillkommer.
Fatets mått 21,5 x 11 cm.
Papperskniv, längd 20,5 cm.
Smörbockar, längd 7 cm.
Åldersrelaterat slitage. Anlupen. Smärre repor.
Auktionen avslutas
8 dagar 20 timmar
160
1 773
173
Utropspris
250 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 170 EUR. Läs mer.
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor