Ett par stolar samt sidobord, modell "S320" ,Wulf Schneider & Ulrich Böhme, Thonet, 1980-tal.

Svartmålad. Kromad benställning. Etikettmärkt Thonet. Stolens sitthöjd 47 cm, höjd 79. Bordets höjd 63,5 cm.

Ställvis slitage. Färgbortfall. Märken. Nagg. Repor.

Utropspris
2 500 SEK