Matbord "DT20" , Glismand & Rüdiger, Bolia.

Skiva av laminat samt benställning av svartbetsad ek. Längd 220 cm, bredd
100 cm, höjd 73 cm. 2 st iläggsskivor á 50 cm.

Ställvis slitage samt repor på stomme.

Utropspris
8 000 SEK