Betsad björk med stiliserad intarsiadekor. En skåpsdörr med oval spegel, bakomliggande hyllinredning. Därunder en låda. Bredd 99, djup 51, höjd 185 cm. Nyckel finns.
Visst slitage. Märken. Krackelyr.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.