16 minnesmedaljer i samlingen Sveriges Regenter, utgiven 1999. Numrerad 10081A.
1 jubileumsmynt Stockholms Slott 250 år 1754-2004, formgivet av Annie Winblad Jakubowski.
Silverhalt 92,5%. Vardera med diameter 3,6 cm, vikt 27 gram.
Schatull 29 x 25 x 5 cm
Smärre slitage. Schatull med repor, märken.