GaHee Park, 'Typsy Lovers', 2021.

Bläckstråletryck med blank lack på naglar och glas samt satinlackerad kant med silverbladsdetalj. Signerad och numrerad 6/35. Bildyta 30 x 40 cm.

Ej examinerad ur ram.

Proveniens

Perrotin gallery, Paris.

Utropspris
8 000 SEK