Skrivbord, "Compass Desk", Dunke Design.

Fanerat med mörkbetsad ek. Två lådor. Benställning i svartlackerat stål. Längd 180, bredd 89, höjd 74,5 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
6 200
558
596
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
7 okt 20:15
6 200 SEK
3 okt 17:41
6 000 SEK
2 okt 18:59
3 200 SEK
30 sep 21:10
3 000 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14