Rödbetsad furu och björk. Underdel med två hyllor samt en låda vardera. Löst stående överdel med tre hyllplan. Bredd 76,5, djup 29, total höjd 186,5 cm.
Ställvis slitage, repor och märken. Vissa fanerskador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.