Uno & Östen Kristiansson, vägghängt sminkbord med vägglampor samt pall, Luxus, 1960-tal.
Fanérat med ek, bord med fem lådor, spegel samt två vägglister. Bredd 113 cm, höjd 78, djup 29 cm. Skruvar medföljer.
Två lampetter med skärmar i akryl samt pall med skinnklädd sits medföljer. Lampetter etikettmärkta.
Smärre slitage.
Auktionen avslutas
6 dagar 23 timmar
Inga bud
0
0
0
Utropspris
10 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 300 SEK. Läs mer.
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor