Parti mässing från Skultuna Bruk, 11 delar, bl.a. Pierre Forsell.
4 nattljusstakar, modell 68, höjd 11 cm.
6 punschkoppar formgivna av Pierre Forsell, diameter 6 cm.
Karaff formgiven av Pierre Forsell, höjd 18,5 cm.
Något slitage. Nattljusstakarna stämplade "Handelsbanken" under.