Signerad Anatonakos och daterad 1978 a tergo. Olja på papper 38 x 51 cm.
Oramad, litet veck i marginalen.
Auktionen avslutas
3 timmar 54 minuter
1 300
117
124
Utropspris
20 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 400 SEK. Läs mer.
Budhistorik (10 bud)
11 jul 17:56
1 300 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
11 jul 17:56
1 200 SEK
11 jul 16:19
1 100 SEK
10 jul 16:12
1 000 SEK
10 jul 14:15
600 SEK
10 jul 14:15
550 SEK
9 jul 12:22
500 SEK
9 jul 12:22
450 SEK
7 jul 16:42
400 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
4 jul 9:20
300 SEK
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor