Rolf Fransson, sideboard "Arctic", Voice

Lackerat, två skåp med glasade hyllor, fyra lådor samt två mindre skåp, delbart i fyra delar, två skåp bredd 120 cm styck samt en underdel och en överdel 240 cm långa, sammansatt mäter sideboarden 240x50x65 cm

Bruksslitage. Fläckar. Repor. Märken. Två fästen till ett glasat hyllplan är trasiga.

Utropspris
2 500 SEK
Emma Johansson
Emma Johansson
Gemmolog, Värderare
+46 (0)70-917 99 95