Sex vinglas med klockformad cuppa, ben med luftspiraler och tre knappar. Höjd 18 cm. Två vinglas med klockformad cuppa och inneslutna bubblor, ben med luftspiraler. Höjd 18,5 cm.
Smärre ytslitage. Enstaka nagg.
Auktionen avslutas
6 dagar 18 timmar
3 456
305
325
Utropspris
6 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 3 656 SEK. Läs mer.
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor