Vitmålat. Överdel med spröjsade vitrindörrar och bakomliggande hyllplan i glas. Nederdel med två lådor samt pardörrar och bakomliggande hyllinredning. Bredd 108, djup 48, höjd 228 cm.
Smärre slitage. Märken. Hyllplan med nagg.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.