Signerad med penna och numrerad 242/300. Färgserigrafi, 1955-68. Ur sviten: "The Angles of Open Form Infinite Space from Cinètisme to Open Form 1949 - 1968". Dagmått 18,5 x 34 cm.
Ej examinerad ur ram.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.