Signerad Karl Dahlqvist och daterad 1948. Pannå 61 x 122 cm.
Klubbat pris
3 000
264
280
Utropspris
4 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (5 bud)
12 maj 16:19
3 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
12 maj 16:19
2 500 SEK
12 maj 16:19
2 000 SEK
12 maj 16:17
1 500 SEK
12 maj 16:17
1 000 SEK