BARNSERVIS, 15 delar, flintgods, Gustavsberg. 1900-talets första hälft.

Vit med förgyllda detaljer. Terrin med lock, såssnipa, 6 assietter, 5 djupa tallrikar, skål samt fat. H 2-13.

Skador, sprickor, slitage.

Utropspris
700 SEK