Bengt Rosenström

(Sverige, Född 1953)
Bengt Rosenström
(Sverige, Född 1953)

Bengt Rosenström, skulptur

Svartmålat trä, signerad B. Rosenström 93, höjd 50, djup 7,5, bredd 27 cm

obetydligt färgstänk av rödbrunfärg samt obetydligt slitage

Klubbat pris
4 450
388
406
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
27 apr 14:50
4 450 SEK
27 apr 14:50
4 400 SEK
26 apr 21:39
4 210 SEK
26 apr 14:28
4 010 SEK
26 apr 14:28
4 000 SEK
26 apr 14:28
3 400 SEK
26 apr 14:28
3 200 SEK
26 apr 14:02
3 000 SEK

Maria Granström
Maria Granström
Filialchef Malmö
+46 (0)739 40 08 09