Bambu och rotting, lösa stoppade plymåer i rygg och sits, bord med fast skiva av råglas samt underliggande hyllplan, bord mäter 102x61x56 cm, soffa 135x83x87 cm, fåtölj 71x82x87 cm, sitthöjd båda 40 cm
Bruksslitage. Ställvis blekt. Repor. Märken.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10