Christian Dior, väska, "Lady Dior East West".
Svart, quiltat läder med detaljer i silverfärgad metall. Väsksmycke i form av bokstäverna DIOR. Tygfodrad. Innerfack med dragkedja. Lås med nyckel. Märkt "Christian Dior PARIS", "MADE IN ITALY" och numrerad (år 2004). Dustbag.
Ca 32 x 14 x 8 cm.
Åldersrelaterat slitage.