Etsning, 1990, signerad och numrerad 43/80. Plåtstorlek 25 x 33 cm.
Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.
Klubbat pris
225
2 581
235
Utropspris
350 EUR
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (9 bud)
25 apr 9:02
225 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
25 apr 9:02
205 EUR
24 apr 20:01
200 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
24 apr 11:05
175 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
23 apr 17:09
165 EUR
23 apr 14:04
140 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
22 apr 18:12
130 EUR
21 apr 16:52
120 EUR
20 apr 17:53
100 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1