Signerad H. Mantel och daterad -69. Duk 101 x 195 cm.
Skada i dukens övre högra hörn.
Klubbat pris
9 801
854
894
Utropspris
10 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (15 bud)
2 maj 16:26
9 801 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
2 maj 16:26
9 800 SEK
2 maj 16:26
9 601 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
2 maj 16:23
9 401 SEK
2 maj 16:23
9 401 SEK
2 maj 16:23
9 201 SEK
2 maj 16:22
9 001 SEK
2 maj 16:22
9 000 SEK
2 maj 16:21
8 800 SEK
2 maj 14:40
8 600 SEK
2 maj 14:40
8 500 SEK
30 apr 13:45
8 400 SEK
30 apr 13:45
8 200 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
27 apr 22:16
8 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
27 apr 13:01
5 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1