Väska i cognacsfärgat läder, detaljer i guldfärgad metall. Invändigt en dragkedjeförsedd innerficka. Märkt "LONGCHAMP MADE IN FRANCE".
ca 38 cm x 28 cm x 11 cm.
Smärre slitage. Repor.
Klubbat pris
2 400
209
219
Utropspris
2 500 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (8 bud)
26 apr 13:46
2 400 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 6
23 apr 22:16
2 200 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
23 apr 16:23
2 000 SEK