Förgylld och bronserad spegel med skuren dekor samt dekor av pastellage. Höjd 156, bredd 54 cm. Bronserat konsolbord med skuren dekor. Löst liggande stenskiva. Konsolbordets bredd 50, djup 21, höjd 58 cm.
Smärre slitage. Märken. Smärre dekorbortfall.
Denna möbel kan vid eventuellt hemleverans komma att levereras omonterad.