12 bordsgafflar, längd 17,5 cm.
12 smörgåsknivar, längd 17,5 cm.
12 smörgåsgafflar, längd 14,5 cm.
12 fiskknivar, längd 21 cm.
6 matskedar, längd 22 cm.
6 matknivar, längd 21,7 cm.
6 bordsknivar, längd 20,7 cm.
6 smörknivar, längd 16,5 cm.
2 knivar, längd 20,3 cm.
1 såssked, längd 17,5 cm.
12 fiskgafflar, längd 17,5 cm.
12 bordsskedar, längd 17,8 cm.
Total vikt inklusive rostfria blad 4570 gram.
En matkniv med lagning. Smärre slitage.