Märkt Le Nantec 90 och numrerad 119/300. Brons. Höjd 20 cm.
Smärre slitage.
Klubbat pris
430
4 932
450
Utropspris
250 EUR
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (22 bud)
2 maj 20:31
430 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
9
2 maj 20:17
410 EUR
10
2 maj 20:17
400 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 10
9
2 maj 20:16
380 EUR
10
2 maj 20:16
360 EUR
9
2 maj 20:15
340 EUR
10
2 maj 20:15
320 EUR
9
2 maj 20:04
291 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 9
2 maj 7:33
271 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 7
8
1 maj 23:20
251 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 8
30 apr 13:49
231 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
30 apr 13:32
211 EUR
30 apr 13:32
200 EUR
30 apr 11:18
190 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
29 apr 23:50
180 EUR
28 apr 18:20
170 EUR
27 apr 21:14
160 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 6
27 apr 9:21
120 EUR
26 apr 21:03
110 EUR
25 apr 18:24
100 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
25 apr 15:35
50 EUR
25 apr 8:47
30 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1