Signerad Sakari Pykälä och daterad 1955. Träskulptur, total höjd 32 cm.
Åldersrelaterat slitage. Märken. Torrspricka.
Klubbat pris
180
2 065
188
Utropspris
250 EUR
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (5 bud)
29 apr 10:45
180 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
28 apr 22:07
100 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
26 apr 21:13
50 EUR
26 apr 13:42
35 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
26 apr 8:00
30 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1