Almfaner, samt med målad skiva. Lådor i sargen samt låd- och hyllinredning, bakom dörrar från vardera sida. Längd 130, bredd 65, höjd 75 cm. Nyckel finns.
Renoverad, senare målning, smärre märken och slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.