Signerad Stig Claessson och daterad -83. Pastell40 x 51 cm.
Oramad.
Klubbat pris
3 000
262
274
Utropspris
4 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (3 bud)
28 apr 20:55
3 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
27 apr 21:33
500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
24 apr 21:17
300 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1