Mahogny, välvt krön med skuren dekor av äpple. Skåpsdörr med spegel, bakomliggande hyllinredning. Nedtill två lådor. Beslag av mässing. Höjd 200, bredd 73, djup 47 cm. Nyckel finns.
Ställvis slitage. Märken. Repor. Torrsprickor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.