Maskintelegraf, mässing, Robinson & Co Ltd Liverpool & Glasgow, 1900-talets första hälft.

Mässing. Märkt A. Robinson & Co Ltd. Patentees & Manufacturies Liverpool & Glasgow. Höjd 106 cm.

Ej funktionstestad. Ej genomgången. Åldersrelaterat slitage. Smärre bucklor. Fundament saknas.

Klubbat pris
8 800
767
803
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (16 bud)
26 apr 15:14
8 800 SEK
26 apr 15:14
8 600 SEK
26 apr 15:12
8 400 SEK
26 apr 15:11
8 200 SEK
26 apr 15:10
8 000 SEK
26 apr 15:10
8 000 SEK
26 apr 15:09
7 400 SEK
26 apr 15:09
7 200 SEK
26 apr 15:09
7 000 SEK
26 apr 15:09
7 000 SEK
26 apr 15:09
6 700 SEK
26 apr 15:09
6 500 SEK
25 apr 19:02
6 000 SEK
23 apr 14:21
4 000 SEK
20 apr 15:38
2 200 SEK
19 apr 17:24
2 000 SEK
Elsa Forsbäck
Elsa Forsbäck
+46 (0) 70 795 83 38