Tias Eckhoff, bestick 48 dlr "Cypress" silver Georg Jensen Köpenhamn Danmark
Bestående av:
12 st knivar längd 22 cm rostfria blad märkta "Georg Jensen Denmark"
12 st gafflar längd 19 cm
12 st gafflar längd 15 cm
12 st skedar längd 11 cm
Total vikt ca 2006 gram
Bruksslitage. Repor. Märken.