Alvar Aalto, vas, modell 251, signerad Iittala.

Eldröd. Höjd 25,1 cm. Förpackning medföljer.

Smärre slitage.

Klubbat pris
280
3 212
293
Utropspris
350 EUR
Budhistorik (7 bud)
27 apr 20:38
280 EUR
27 apr 20:09
260 EUR
27 apr 10:34
240 EUR
26 apr 20:37
220 EUR
23 apr 17:52
200 EUR
20 apr 12:13
120 EUR
20 apr 12:09
100 EUR