Spelautomat, enarmad bandit, 1900-talets andra hälft.

"Hold your best, spin the rest! Real deal with hold and draw feature". Bredd 55, djup 50, höjd 146 cm.

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
3 600
314
328
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
25 apr 16:38
3 600 SEK
24 apr 16:45
3 400 SEK
24 apr 16:45
3 200 SEK
24 apr 16:44
3 100 SEK
24 apr 16:44
2 900 SEK
23 apr 18:58
2 700 SEK
23 apr 18:58
2 500 SEK
20 apr 19:03
2 001 SEK
20 apr 19:03
1 901 SEK
19 apr 4:54
1 800 SEK