Stomme av metall på fyra hjul. Två runda brickor fanerade med teak. Stämpelmärkt JH Fabrikerna Sävsjö Sweden Åry Fanérprodukter Nybro Made in Sweden. Längd 53, höjd 60 cm.
Ställvis slitage. Märken. Fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.