2 servettringar i slät modell med stiliserade bårder, Ryssland, diameter 5 cm.
2 servettringar med pärlstavsbård, stämplade 830, diameter 4,5 cm.
1 servettring, David Andersen, Norge, diameter 4 cm.
Total vikt 141 gram.
Något slitage. Små bristningar. Bucklor. Gravyr.