Christian Dior, väska, "Wallet on Strap", 2021.
Oblique jaquard-canvas med detaljer i svart skinn och vitmetall. Löstagbar, justerbar axelrem. Tygfodrad. Flertalet fack invändigt. Märkt "DIOR MADE IN ITALY" och numrerad. 17 x 12 x 5 cm. Dustbag och inköpskvitto medföljer.
Smärre slitage.