Bestående av;
6 knivar längd 25,5 cm,
6 knivar längd 21 cm,
6 knivar längd 17 cm,
6 gafflar längd 21 cm,
6 gafflar längd 17 cm,
6 gafflar längd 15 cm,
6 skedar längd 21 cm,
6 skedar längd 17,5 cm,
5 skedar längd 13 cm,
3 hummergafflar,
6 fiskknivar
6 fiskgafflar
total vikt ca 3433 gram
Med monogram
Åldersrelaterat slitage. Repor. Senare gravyr.