Tudelat. Fanerat med björk. Glasade pardörrar med bakomliggande hyllplan. Nedtill två lådor samt skåp med hyllinredning. Bredd ca 137 cm, djup 48 cm, höjd ca 228 cm.
Slitage. Torrsprickor. Smärre skador. Nyckel fungerar endast till överskåpet.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.