Fanerad med mahogny med inläggningar i rombform, tre lådor med nyckelskyltar i mässing, raka nedåt avsmalnande ben med svärtade avslut. Stenskiva. Bredd 80, djup 50, höjd 87,5 cm. Nyckel finns.
Slitage. Fanerskador. Nyckel passar ej.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.