Björk och björkfaner. Ett dörrpar framför hyllinredning, uppsvängt krön. På fyra svärtade, päronformade kulfötter. Höjd 211,5, bredd 104, djup 41 cm . Nyckel finns.
Slitage. Torrsprickor. Märken. Ett trasigt gångjärn.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.