Fanérat med teak, på ben av betsad bok Mittsektion med fem lådor flankerade av varsin skåpdörr med bakomvarande hylla. Bredd 160, djup 42, höjd 79 cm. Nyckel finns.
Något slitage. Smärre fanerskador. Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.