Signerad Ian. Signerad Ian Rusth och daterad 1997 a tergo. Pannå 101 x 120 cm. Mått inklusive ram 116 x 136 cm.
Klubbat pris
31 000
2 703
2 828
Utropspris
30 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (15 bud)
24 apr 21:17
31 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
24 apr 21:15
30 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
24 apr 21:14
29 000 SEK
24 apr 21:12
28 000 SEK
24 apr 21:12
27 500 SEK
24 apr 21:11
27 000 SEK
24 apr 21:00
26 000 SEK
24 apr 21:00
25 000 SEK
24 apr 20:59
24 000 SEK
24 apr 20:57
21 000 SEK
19 apr 13:20
18 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
19 apr 12:38
15 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
19 apr 8:35
12 000 SEK
17 apr 20:09
11 000 SEK
17 apr 15:20
10 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1