PARTI LEKSAKER, ca 30 st, bl.a Dinky toys och Tekno.

Bilar, flygplan, katt i plåt. Broschyrer och manualer till olika bilar bl.a Mercedes.

Slitage. Skador. Delar saknas.

Utropspris
1 000 SEK